آژانس مسکن زعفرانیه

دوستان گرامی، ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای شما گرانمایگان سعی نموده ایم با هدف ارائه کامل خدمات به مراجعین محترم و با بهره گیری از تکنولوژی روز و با استفاده از کادری مجرب و تحصیلکرده و مسلط آماده ارائه خدمات در امور ملکی شما باشیم.با تقدیم احترامات شایسته،مدیریت مسکن زعفرانیه

درباره ما

این سازمان فقط با نام مسکن زعفرانیه یکی از با سابقه ترین آژانس های املاک می باشد. ما با متد روز و با بهره گیری از تکنولوژی آماده ارائه خدمات ملکی به شما عزیزان می باشیم, در این راستا از مشاورین با تجربه و آموزش دیده,مودب و تحصیلکرده استفاده کرده ایم که همگی تحت آموزش های سازمانی لازم قرارگرفته اند. امید است بتوانیم راه گشای مطمئنی برای حل مسائل و مشاوره ملکی شما باشیم.

مشاوره ملکی با علم روز، اطلاع کامل از نحوه ساخت، اجرا، معماری و قوانین حقوقی، قوانین ثبتی، قوانین دارائی، قوانین شهرداری و اطلاع کامل از قوانین ساخت وساز، محاسبه سود و زیان و قیمت روز در بازار(Market) و حتی سابقه قیمت در ادوار گذشته می باشد. سعی ما بر این است که توضیح و توجیه کاملی برای شما عزیزان داشته باشیم و با این اطلاعات شما را در جهت نیل به خواسته هایتان رهنمون شویم.

تماس با ما

شماره تماس 22431010-21-98+

تماس با ما

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn
Instagram
WhatsApp chat